נולדתי (1979) וגדלתי באילת. מאז שאני זוכר את עצמי המים היו לי כבית ומפלט, תמיד הייתה לי האפשרות להתעטף במים, להתנתק ולהרגיש מוגן.
החוויות החזקות והמעצבות של חיי באו מהמים, כל אחת כמו אבן שנזרקת למעמקים ומשאירה אחריה מעגלי הד.
האהבה למים הובילה אותי לריף הדולפינים, במשך שבע שנים שחיתי עם הדולפינים מידי יום וליוויתי אנשים למפגש יוצא דופן עם היונקים המופלאים.
נפעם כל פעם מכוח המפגש, התנדבתי בתוכנית תרפיה לילדים בעלי מוגבלויות.
הקשר שנוצר ביני לבין הדולפינים לימד אותי בחסד וללא מילים רגישות, התבוננות, מרחב ואהבה ללא תנאי.
בריף עברתי את הטיפול הראשון שלי במים. בשעה אחת עברו בי תחושות של שנים, זיכרונות רבים עלו בי שמחים כעצובים. חשתי שחרור ושלווה עצומה
והתמסרתי לריקוד שהוא כולו שלי מבלי שאיש מתבונן ובוחן את גופי ואת נפשי. הרגשתי נאהב, הרגשתי אוהב. תחושה של בדידות ועצב פגשו בחופש ושמחה.
חווית הטיפול הייתה כה משמעותית והנה הייתי שוב כמובל על ידי המים אל היעד הבא שלי. החלטתי להקדיש עצמי לטיפול באנשים במים,
להמשיך ולהעביר הלאה את מה שהמים מעניקים לי, לאפשר לאחרים לחוות בכל קלות הזרימה והנועם את מה שלא מתאפשר בקלות ביבשה,
לראות מזווית אחרת את האי שלהם. ממקום של אהבה ללא תנאי מבלי לשפוט וללא ציפייה, פשוט להיות שם, לגעת ולהניע אותם באוקיינוס במרחב האבסולוטי האישי שלהם.
כיום אני הידרותרפיסט מוסמך מטעם "מכון וינגייט" ועל ידי מיטב המורים בתחום בארץ ובחו"ל. מעביר טיפולים אישיים וסדנאות פינוק והתנסות בחוויה הטיפולית בארץ ובחו"ל.
משלב בעבודתי שיטות טיפול הוליסטיות מגוונות כגון: Watsu, Water Dance, Healing Dance, Reiki, CHT. בנוסף משלב מגע אישי שרכשתי בעבודה של שנים רבות עם הדולפינים, שבא לידי ביטוי בתנועתיות, הקשבה, רגש ומגע, מה שהופך את המפגש לחיבור עמוק של גוף ונפש. כל טיפול הינו ייחודי ומותאם באופן אישי ומבוסס על אמון הדדי והקשבה לצורכי המטופל.watsu3_350
watsu2_350 
watsu1_350
כניסה לגלריה »