הטיפול במים מיועד לכולם, בכל גיל, ביום קר או חם.
מתנה ייחודית ומעוררת השראה להעניק לעצמך או לאהוביך.

מתאים גם למקרים הבאים:
 

 

לגוףלגוף

המים החמים העוטפים את הגוף מעודדים את זרימת הדם, מרגיעים את מערכת העצבים וגורמים להרפיית השרירים והמפרקים. במצב ציפה ללא צורך לדאוג לדבר מלבד הנשימה מתאפשרת לעמוד השדרה חופשיות מנשיאת משקל, גמישות, הארכה וטווח תנועה רחב של הגוף.
השילוב בין התכונות הפיזיקליות של המים לבין הניתוק המוחלט הוא בסיס נהדר לטיפול. תנועות הרמוניות הייחודיות למים, עיסוי, מתיחות ועבודה אנרגטית מעל ומתחת למים יסייעו בהפגת מתחים מצטברים, לשחרור, הרגעה והרפיה עמוקה אשר כמעט ואינה אפשרית ביבשה.
סדרת טיפולים מועילה לסובלים מבעיות גב וצוואר, ספורטאים, רקדנים ואנשים הנמצאים בשליטה מתמדת ומפעילים מתח רב על הגוף.

טיפול לגוף

לנפשלנפש

במים תחושת השחרור הפיזי של הגוף עובדת במקביל לשחרור החשיבה והרגיעה המנטאלית. כשהגוף כולו עטוף במים חמים ממש כמו המקום שממנו הכל התחיל… השקט הרחמי, העמוק הזה מאפשר לתהליך מדיטטיבי להתעורר מבפנים. כאשר הגוף רפוי ומשוחרר ואין צורך לדאוג לדבר מלבד הנשימה, מתאפשרת לנו התבוננות והקשבה למעמקי הנפש. באמצעות חווית התנועתיות במים אנו לומדים להתמסר ולסמוך, להרגיש ולהכיל וכך לאט נמסים ונשטפים מטענים רגשיים ונפשיים.
זהו טיפול המבוסס על אמון וקשר אשר מביא את המטופל לרמות חדשות של חיבור ובטחון.
סדרת טיפולים מתאימה לאנשים הנמצאים בתהליך רגשי והמעוניינים להגיע לתובנות חדשות. יעילה גם לטיפול בנושאים כגון: אמון, שליטה, דימוי עצמי ודיכאון. בנוסף סדרת טיפולים מיוחדת המותאמת לסובלים מחרדות מים.

טיפול לנפש

לזוגלזוג

טיפול זוגי במים הוא בילוי יוצא דופן. באווירה רומנטית אינטימית ומלאת קסם, רוך ומגע מתאפשר לזוג להתנתק מהשגרה ולהתמסר לריחוף הרמוני משותף במים חמים, עטופים באהבה וביטחון.
מתאים כמתנה ליום נישואין, יום הולדת או הפתעה ייחודית כמחווה לאהבתכם. חוויה שתביא את האהבה שלכם למחוזות נפלאים. זהו פינוק מענג, מקרב ובלתי נשכח.

טיפול לזוג

לנשים בהריוןלנשים בהריון

המים בטמפ' של 34.4 מעלות ובטוחים לך ולעובר. המים החמים עוטפים ומרככים, נושאים את הגוף ומעניקים תחושה של הקלה ונינוחות. שילוב של תנועות מעגליות ורחמיות, עיסוי, מתיחות עדינות וחיבור לנשימה יסייעו בהפגת המתח מאזור האגן והגב התחתון, הורדת הלחץ על הבטן ועל הנשימה ובהכנה מרגיעה ומענגת לקראת הלידה.
הטיפול בהריון הוא חוויה ייחודית המזכירה תחושה תוך רחמית המעצימה את הקשר הרגשי של האם עם העובר.
סדרת טיפולים תומכת לאורך ההיריון, מתחילת טרימסטר שני ועד יום הלידה, מחזירה לגוף את החיוניות הדרושה להריון בריא ונעים. מומלץ גם טיפול לאחר הלידה המסייע בהסתגלות לשינויים הגופניים והרגשיים שעוברים על האם בעקבות הלידה.

טיפול לנשים בהריון