טכניקת וואטסו פותחה בשנות השמונים במעיינות חמים בקליפורניה שבארה"ב ע"י הרולד דאל, מטפל ומורה לזן שיאצו. הטיפול נעשה בבריכה שטמפ' המים שלה היא בין 34 ל 36 מעלות צלזיוס. המטופל נתמך ומובל בעדינות במים ע"י המטפל. העיניים עצומות והראש בחלקו במים, המים החמים עוטפים את הגוף וגורמים להרפיית השרירים, מאפשרים טווח תנועה רחב וחופשי של הגוף. הגוף נמצא בתנוחה המאפשרת לעמוד השדרה חופשיות מנשיאת משקל, גמישות, הארכה וחופש תנועה.

התחושה של המים החמים וחוסר המשקל משולבת עם תנועות, לחיצות, עיסוי ומתיחות ומביאה את המטופל לרמות חדשות של חיבור ובטחון אשר מקנה תחושה עמוקה של רגיעה לכל חלקי הגוף.

ב-  וואטסו תחושת השחרור הפיזי של הגוף עובדת במקביל לשחרור החשיבה והרגיעה המנטאלית. החוויה של שחרור תבניות ההחזקה בגוף מאפשרת לשחרור תבניות ההחזקה גם במחשבה וברגש, שחרור רגשי זה אל תוך המים נעשה בצורה זורמת בטוחה ומכילה. בסוף הטיפול זורמות בגוף אנרגיות חדשות, חשים רגועים ומשוחררים מתמיד.

טיפול הוואטסו מיועד לכולם ומותאם באופן אישי לכל מטופל. כחוויה מפנקת טהורה, להפגת מתחים פיזיים ונפשיים. ליחידים, זוגות וכמתנה ייחודית.

השיטה מצויינת עבור ספורטאים ורקדנים, נשים בהריון ולאחר לידה, אנשים הסובלים מכאבי גב, כאבי שרירים ומפרקים, לטיפול במצבי לחץ, הפרעות שינה, דיכאון, חרדות, בעיות דימוי גוף, אמון ועוד…

לכל מי שאוהב את המים ורוצה להרגיש טוב, להתחבר לעצמו ולמצוא את השקט שאבד לו ביום יום.

וואטסו